Prekių grąžinimo sąlygos

 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, sudarytos su internetine parduotuve Simedva.lt, pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo daikto pristatymo dienos. (Taikoma tik perkant internetu, kitu atveju vadovaujamasi LR įstatymu https://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038 18 punktas).

  Numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė :
  - nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda:
  - grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  - prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
  - buvo pirkėjui atsiųsta nesurinkta, prekė turi būti gražinta taip pat nesurinkta, pakuotėje kurioje gavo pirkėjas.
  PASTABA. Grąžinimo atveju pristatymo išlaidų negrąžiname. Jei už pristatymą klientas mokėjo 0.00 EUR, darant pinigų grąžinimą mes pasiliekame teisę nedamokėti (už kurjerių paslaugas, UAB Simedva pristatymo ir montavimo išlaidas)

  Grąžinamas prekes siųskite adresu: UAB Simedva, Žemdirbių g. 53G, LT70198, Vilkaviškio raj. 

  Jei prekė yra su gamintojo defektu, grąžinamąjį pašto mokestį bei visas pradines siuntimo išlaidas kompensuoja UAB Simedva. Kitu atveju, grąžindami prekę, turėsite sumokėti grąžinamąjį pašto ar kurjerio mokestį.

  Pinigai yra pervedami į grąžinimo formoje nurodytą sąskaitą per 5 darbo dienas nuo prekės gavimo.

  Jei ne dėl Pirkėjo kaltės prekė buvo gauta neveikianti - pirkėjas turi pranešti apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę, gedimą ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo daikto pristatymo dienos. Tokiu atveju, mes įsipareigojame pakeisti neveikiančią prekę veikiančia ir padengti pristatymo išlaidas. Jei patikrinus prekę paaiškėtų, kad ji buvo mechaniškai sugadinta Pirkėjo, prekės ir pristatymo išlaidos nebus grąžinamos.
  Pinigų grąžinimo atveju: pinigai grąžinami tik į kliento nurodytą banko sąskaitą (jei mokėjimas buvo darytas internetu ar (COD - grynieji pinigai kurjeriui).