Kiti gaminiai

 •  Medžio gaminiai niekuomet neišeis iš mados. Juk medis suteikia daiktams šiltumo, jaukumo bei yra patvarus ir universalus. Jis dera prie daugelio interjero ar eksterjero detalių, yra vertinamas tiek vaikų, tiek suaugusiųjų. Dažnas išmėginęs įvairias plačiai reklamuojamas šiuolaikines medžiagas vėl sugrįžta prie seno gero medžio, nes tik jis gali įtikti, kuomet reikia kažko paprasto, bet kartu gražaus, praktiško bei tarnaujančio ilgai.
   Kurdami medinius dirbinius nevaržome savo fantazijos. Siūlome įsigyti pačių įvairiausių daiktų, pagamintų iš medžio. Nuo itin praktiškų, buityje praversiančių daiktų, iki mielų suvenyrų ir dekoro detalių. Praktiškiems mūsų pirkėjams pirmiausia siūlome patogias ir kokybiškas įvairių dydžių medines dėžes, tradicinio stiliaus lauko tualetus ir išskirtinę šulinio apdailą. Ieškantiems įdomių detalių savo būstui, turėtų patikti originalios medinės žvakidės ar netikėtos kalėdinės eglutės, suteiksiančios namams žaismingumo ir tarnausiančios daugelį metų. Taip pat gaminame romantiškus tiltelius, kurie gali tapti žaismingu akcentu jūsų sode ar kieme. Besirūpinantiems sodo grožiu taip pat visad rasime tinkamą pergolę. Jei turite išskirtinių pageidavimų ar idėjų, galime kartu rasti geriausią sprendimą ir sukurti ypatingą kūrinį.
   Mediniai „Simedva“ gaminiai kuriami siekiant užsibrėžtų kokybės standartų bei pasitelkiant ilgalaikę darbo su medžiu patirtį. Tai puiki dovana sau arba artimiems žmonėms. Gaminius atvežame ir esant poreikiui sumontuojame jūsų kieme. Prekes pristatome visoje Lietuvoje bei taikome dirbiniams dviejų metų garantiją. Mediniai gaminiai, kurie bus naudojami lauke, gali būti impregnuojami giluminiu būdu, taip užtikrinant apsaugą nuo išorinių veiksnių.
   

  Medinė kalėdinė eglutė
  Kodas: MKE01
  2400
  Medinis tiltas
  Kodas: MT01
  14000
  Ėdžios
  Kodas: ME01
  16000