Produkcijos tiekimas, priėmimas ir kokybė

 • 1.1. „Pardavėjas“ užtikrina teikiamos produkcijos kokybę, suteikiama gaminiams 1 (vienerių) metų garantiją nuo mechaninių gedimų (išskyrus vandalizmo atvejus) ir 2 (dvejų) metų garantiją nuo medienos puvimo.

  1.2. Medienos įtrūkimai, pajuodavimai atsiradę dėl natūralaus aplinkos poveikio, yra nelaikomi medienos defektu, jei tai neturi įtakos medinių įrenginių konstrukcijų tvirtumui.

  1.3. Natūralus aplinkos poveikis medienai yra pripažįstamas kaip nepriklausantis nuo gamintojo reiškinys, todėl jokių sutartinių prievolių pardavėjui, pirkėjo atžvilgiu, nesuteikia.

  1.4. „Pirkėjas“ užtikrina produkcijos montavimo aikštelės paruošimą.

  1.5. „Pirkėjas“ užtikrina, kad produkcijos eksploatavimo metu ja naudosis nuo 3 metų prižiūrimi suaugusiųjų.

  1.6. „Pirkėjas“ užtikrina pastovią įrangos priežiūrą. Būtina reguliariai tikrinti ir prižiūrėti pakabinimo priemones, tvirtinimo detales, įtvirtinimus. Jei tikrinama nebus, įranga gali kelti pavojų. Išaiškėjus įrangos trūkumams, jos eksploatacija turi būti sustabdyta iki „Pardavėjo“ atstovo atvykimo bei trūkumų pašalinimo.

  1.7. “Pardavėjas” įspėja, kad mediena yra antiseptikuota druskų tirpalu, nekenksmingu vaikams bei suaugusiems, medienai suteikta antiseptiko spalva, parodo, kad gaminys yra antiseptikuotas, ir spalvai garantijų nesuteikia.

  * Žaidimų aikštelės skirtos naudoti tik buityje.
  * Žaidimų aikštelės skirtos maudoti tik lauke. Maksimalus vartotojo svoris yra 50 kg.
  * Žaidimų aikštelės netinka jaunesniems, kaip trejų metų vaikams.
  * Žaidimų aikštelės skirtos ir tinka vaikams nuo 3 iki 12 metų.
  * Žaidimų aikštelės skirtos skirta tik privačiam naudojimui.
  * UAB „SIMEDVA“ produktų linija skirta naudoti tik buityje. Draudžiama UAB „SIMEDVA“ įrengimus instaliuoti viešuose objektuose ir/ar komerciniais tikslais.

 • Naujienlaiškis

  Informacija