Medienos impregnantas Remmers HK Lasur Grey Protect (HSL-30/m)

 • Kraunamos nuotraukos

  Medienos impregnantas Remmers HK Lasur Grey Protect (HSL-30/m)

  Kodas: IMPR01/0,75-l/sidabrine-pilka-(silbergrau)
  Kaina 1903 su PVM

  Medienos apsaugos priemonė skirta lauko medienai, neturinčiai tiesioginio kontakto su žeme, nuo puvimo ir mėlynijimo. Taip pat apsaugo medieną nuo drėgmės ir saulės. Netrūkinėja ir neatsilupa. Padidintas kietųjų dalelių kiekis suteikia apsaugą nuo vapsvų sukeltų pažeidimų (medienos išgraužimo). Išdžiūvęs lazūros sluoksnis neleidžia ant paviršiaus susidaryti pelėsiui ir dumbliams.

  Produkto įpakavimas/pakuotė gali skirtis nuo pavaizduotos!

 • Remmers HK Lasur Grey Protect – tai tarsi sistema – tai vienas geriausių mūsų turimų produktų, kuriam būdingos medienos impregnantų, gruntų ir be abejonės dažų savybės. Ketinate dažyti savo sodybos medinę tvorą ar vartus? O galbūt norite perdažyti visą sodo namą, pastoges ir tiesiog atnaujint savo pavėsinę? Tokiu atveju šis pasirinkimas kaip tik Jums, nes medienos impregnantas Remmers HK Lasur Grey Protect yra ne abejotinas lyderis šioje srityje!

  Medienos dažai Remmers HK Lasur Grey Protect pasižymi tuo, jog itin giliai įsiskverbia į medieną ir puikiai sutvirtina jos pluoštą. Šios savybės neleidžia Jūsų dažomai mediena perdžiūti. Medienos impregnantas taip pat apsaugo medieną nuo saulės spindulių, drėgmės bei ultravioletinių spindulių sukeliamos žąlos – tai nulemia didesnis kietųjų dalelių kiekis, kuris ir apsaugo medieną. Pasirinkus Remmers HK Lasur Grey Protect Jūs gausite itin aukštos kokybės dažus, kurie kaip jau minėjome, pasižymi impregnantams ir gruntams būdingoms savybėms, o taip pat išsiskiria ir itin patrauklia kaina! Naudinga žinoti ir tai, kad šis medienos impregnantas netrūkinėja, neatsilupa, o pilnai išdžiūvęs neleidžia susidaryti pelėsiui ar dumbliams, kurie gali pažeisti Jūsų nudažytą paviršių!

  Medienos impregnantas Remmers HK Lasur Grey Protect išsiskiria ir itin plačiomis panaudojimo sritimis. Pilkais atspalviais pasižymintys Remmers medienos dažai yra tinkami dažyti medienai, kuri yra lauke arba laikoma lauko sąlygomis bei medienai, kuri, pagal EN 335-1,2 ir 3 pavojingumo klases, neturi kontakto su žeme. Apibendrinant, galima drąsiai teigti, jog HK Lasur Grey Protect yra aukščiausios klasės pasirinkimas Jums už itin patrauklią kainą, o taip pat verta paminėti ir tai, jog šis medienos impregnantas yra tinkamas ir masyvių medienos dalių dažymui – langams, durims ar gruntavimui.

  Verta žinoti ir tai, jog Remmers HK Lasur Grey Protect pasižymi ir itin subtilia pilkų spalvų palete. Šių medienos dažų spalvų paletę sudaro aštuoni skirtingi pilkos spalvos atspalviai – nuo tamsiausios iki itin šviesios. Jeigu ieškote medienos dažų, kuriems būtų būdingos ir medienos impregnantų bei gruntų savybės, o tuo pačiu pasižymėti ir aukšta kokybe bei prieinama kaina – Remmers HK Lasur Grey Protect yra vienas geriausių pasirinkimų Jums! Jeigu vis dar turite klausimų – siūlome susisiekti su mūsų profesionaliais konsultantais, kurie atsakys į iškilusius jūsų klausimus bei padės įsigyti Jūsų poreikius atitinkančią produkciją!

  Remmers HK Lasur Grey Protect panaudojimo sritys
  Skirta mediniams fasadams, tvoroms, vartams, sodų nameliams, pastogėms, pavėsinėms, pergolėms ir kitoms medinėms konstrukcijoms lauke.

  Savybės
  Medienos apsaugos priemonė skirta statiškai neapkrautai lauko medienai, neturinčiai tiesioginio kontakto su žeme, nuo puvimo ir mėlynijimo.
  Taip pat apsaugo medieną nuo drėgmės ir saulės.
  Netrūkinėja ir neatsilupa.
  Padidintas kietųjų dalelių kiekis suteikia apsaugą nuo vapsvų sukeltų pažeidimų (medienos išgraužimo).
  Išdžiuvęs lazūros sluoksnis neleidžia ant paviršiaus susidaryti pelėsiui ir dumbliams.

  Išeiga
  205-250 ml/m² mažiausiai 2 sluoksniais.
  Obliuota arba didelio tankio mediena dažų sugeria mažiau, tad, esant poreikiui, galima tepti 3 sluoksnius.
  Techniniai aprašymai (HK-Lasur 3in1).

  Teirautis:
  El. p.: info@simedva.lt
  Mob.: 8-641-11161 arba 8-613-60600