Medienos impregnantas Remmers HK Lasur (HSL-30/m)

 • Kraunamos nuotraukos

  Medienos impregnantas Remmers HK Lasur (HSL-30/m)

  Kodas: IMPR02/0,75-l/ruko-pilka-(nebelgrau)
  Kaina 1679 su PVM

  Jūsų sodybos teritoriją juosia medinė tvora ir vartai? Ketinate dažyti sodo namelį, pastoges ar pavėsinę? Vienas geriausių pasirinkimų Jums – medienos dažai HK Lasur. Pasirinkę šį produktą Jūs ne tik įsigysite ilgaamžiškumu pasižyminčius dažus, tačiau ir sutaupysite pinigų, nes papildomai nebereikės ieškoti tinkamos apsaugos! Medienos dažai Remmers HK Lasur – tai tarsi sistema „3 in 1“ – tai produktas, kuriam būdingos visos impregnantų bei medienos gruntų savybės.

  Produkto įpakavimas/pakuotė gali skirtis nuo pavaizduoto!

 • Medienos impregnantas Remmers HK Lasur
  Medienos dažai Remmers HK Lasur įsiskverbia giliai į medieną bei puikiai sutvirtina medienos pluoštą bei užfiksuoja jos poras, taip neleisdami medienai perdžiūti. Šie dažai taip pat apsaugo medieną nuo drėgmės ar saulės, o padidintas kietųjų dalelių kiekis apsaugo medieną nuo ultravioletinių spindulių sukeliamos žalos. Verta paminėti ir tai, jog HK Lasur dažai netrūkinėja ir neatsilupa, o išdžiuvęs lazūros sluoksnis neleidžia ant paviršiaus susidaryti pelėsiui ir dumbliams. Taigi, pasirinkus šį produktą Jūs gausite itin aukštos kokybės dažus, kurie pasižymi impregnantų bei gruntų savybėmis, už itin patrauklią kainą!

  Remmers HK Lasur panaudojimo sritys
  Pažvelkime į šių dažų panaudojimo sritis, kurios taip pat yra itin plačios. Medienos dažai HK Lasur puikiai tinka medienai esančiai lauke ar lauko sąlygomis bei medienai neturinčiai kontakto su žeme (pagal EN 335-1,2 ir 3 pavojingumo klases). Ir nors Remmers HK Lasur dažai nėra pritaikyti grindų dengimui, tačiau pridėjus tam tikrų priedų pvz. Holzschutz-grund, galima naudoti horizontaliems paviršiams, terasoms, laiptams, lieptams bei tiltams. Taigi, jeigu Jūs ketinate dažyti savo kiemo tvorą, namo langines ar kitą medinę konstrukciją lauke – tai geriausias pasirinkimas! Taip pat šį produktą galite naudoti ir masyvių dalių, tokių kaip langai ar durys, gruntavimui.

  HK Lasur – tai ko Jums reikia
  Jeigu vis dar dvejojate ar medienos dažai Remmers HK Lasur yra būtent tai ko Jums reikia – vertėtų žinoti ir tai, jog šie dažai atitinka aukščiausius kokybės standartus. Norėtumėme atkreipti dėmesį ir į tai, jog nusprendus įsigyti HK Lasur dažus – galėsite pasirinkti iš plačios vokiečių kurtos Remmers HK Lasur spalvų paletės arba pasirinkti vieną iš specialių pilkų atspalvių, kurie yra gaminami pagal užsakymą. Jeigu vis dar turite klausimų – siūlome susisiekti su mūsų profesionaliais konsultantais, kurie atsakys į iškilusius jūsų klausimus bei padės įsigyti Jūsų poreikius atitinkančią produkciją!

  Panaudojimo sritys
  Skirta mediniams fasadams, tvoroms, vartams, sodų nameliams, pastogėms, pavėsinėms, pergolėms ir kitoms medinėms konstrukcijoms lauke.

  Savybės
  Medienos apsaugos priemonė skirta statiškai neapkrautai lauko medienai, neturinčiai tiesioginio kontakto su žeme, nuo puvimo ir mėlynijimo.
  Taip pat apsaugo medieną nuo drėgmės ir saulės.
  Remmers HK Lasur netrūkinėja ir neatsilupa.
  Padidintas kietųjų dalelių kiekis suteikia apsaugą nuo vapsvų sukeltų pažeidimų (medienos išgraužimo).
  Išdžiuvęs lazūros sluoksnis neleidžia ant paviršiaus susidaryti pelėsiui ir dumbliams.

  Išeiga
  205-250 ml/m² mažiausiai 2 sluoksniais.
  Obliuota arba didelio tankio mediena dažų sugeria mažiau, tad, esant poreikiui, galima tepti 3 sluoksnius.

  Teirautis:
  El. p.: info@simedva.lt
  Mob.: 8-641-11161 arba 8-613-60600