Įvairiausių formų, raštų klasikinės ir modernios medinės tvoros. Visoms tvoroms pagaminti atitinkami vartai ir varteliai, bei galiniai tvoros elementai.

 •  Medinės tvoros – tai fasadinis namų veidas. Tvora ne tik saugo namus nuo smalsių pašalinių akių, nepageidaujamų svečių, suteikia užuovėją ar apsaugą nuo varginančios saulės, bet kartu ir formuoja bendrą namų įvaizdį, sukuria vientisą, išbaigtą namų stilių. Kartais tvora gali tapti išskirtiniu sklypo akcentu, sušvelninti arba paryškinti namo eksterjero detales. Tvora - tai vizitinė namų kortelė, pirmoji pasitinkanti ir paskutinioji išlydinti svečią.
   Kiekvienas turime savitą skonį ir individualius poreikius, o kasmet atsiranda vis naujų netikėtų tvoros dizaino sprendimų, tad išsirinkti sau tinkamiausią tvorą gali tapti sunkiu uždaviniu. Pasitelkę laiko patvirtintus klasikinius tvorų raštus bei žengdami koja kojon su naujausiomis mados tendencijomis, skubame jums į pagalbą. Siūlome įvairias medines tvoras, o prie jų pagaminsime derančius vartus ar vartelius. Taip pat pasirūpinsime visais kitais reikalingais tvoros elementais. Galite rinktis iš horizontalių ar vertikalių raštų tvorų, skydinių tvorų, siūlome įdomius ažūro sprendimus arba žaliuzių tipo tvoras. Siekdami universalumo neapsiribojame vien mediniais gaminiais. Galbūt jūsų poreikius atitiks ir prie svajonių namo labiau derės skardinė tvora, bendrą kompoziciją gal puikiai papildyti originalūs metaliniai vartai su medienos elementais. Nesvarbu, ar rinksitės tvorą privačiam namui, sodui ar sodybai, derinsite ją prie senovinio stiliaus ar modernistinio minimalizmo, svarbiausia, kad tvora būtų patvari, kokybiška bei patraukianti akį. Gamindami tvoras visada turime tai omenyje.
   Atskiras tvoros detales ar subtilybes galime aptarti iš anksto, kad pasiektume geriausią rezultatą. Siekiant apsaugoti tvoras nuo išorinių poveikių medieną impregnuojame. Lietuvoje gaminamoms „Simedva“ tvoroms taikoma dviejų metų garantija, tvoras ne tik pristatome į pasirinktą vietą, bet ir sumontuojame.
   

  Medinės tvoros skydai
  Kodas: MT-01
  2500
  Medinė ažūrinė tvora
  Kodas: MT-05
  1500
  Dvigubos statinių medinė tvora
  Kodas: MT-06
  2000
  Sodo tvorelės
  Kodas: MT-04
  2000