UAB Simedva

Apie mus

UAB „Simedva“ daugiau nei du dešimtmečius gamina ir Lietuvoje bei užsienyje parduoda aukščiausios kokybės medienos gaminius, kurie prisideda prie jaukesnės, gražesnės ir patogesnės jūsų namų aplinkos kūrimo.

Platus produkcijos asortimentas

Savo klientams siūlome platų medinių baldų asortimentą – nuo klasikinių ir modernių dizainų lauko baldų bei iškylų stalų ir smėlio dėžių, iki medinių tvorų ir lauko pavėsinių, sodo namelių, vaikams skirtų lauko baldų, žaidimų aikštelių, sūpynių, žaidimų namelių ir kitų rūšių medinių gaminių. Plati produkcijos įvairovė užtikrina net ir labai išskirtinių poreikių patenkinimą.

Aukščiausia kokybė

Mūsų gaminami lauko baldai pasižymi aukščiausia kokybe ir ilgaamžiškumu. Didžioji dalis mūsų asortimento gaminama naudojant labai patvarių spygliuočių, tokių kaip pušis ir eglė, medieną.

Esame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys. UAB „Simedva“ buvo nominuota „Gazelė 2019“ ir „Gazelė 2020“ apdovanojimams. Turime dideles gamybos sektoriaus erdves ir sandėlius, kurių plotas siekia daugiau nei 35 000 m².

Nuolatos sekame naujausias tendencijas ir technologines naujoves, siekdami optimizuoti vykdomus gamybos procesus, todėl naudojame ir modernų „Hundegger“ medienos apdirbimo centrą, užtikrinantį dar didesnį našumą ir efektyvumą.

Gamybos darbų metu medienos paviršius yra kruopščiai apdorojamas struktūriškai, todėl užtikrinamas sklandus ir kokybiškas gamybos procesas, kuris padeda pasiekti ir estetišką galutinį rezultatą.

Visiems mūsų gaminiams apsaugoti taikoma giluminio medienos impregnavimo technologija, naudojant „Tanalith E“ konservantą. Šis konservantas, kurio sudėtyje nėra jokių kenksmingų medžiagų ir kuris plačiai naudojamas ir pripažįstamas visame pasaulyje, padeda išvengti žalingo aplinkos poveikio, tokio kaip UV saulės spinduliai, drėgmė, puvimas, bakterijos ir kt. Tokiu būdu užtikrinama ilgalaikė kokybė.

Dirbame tarptautiniu mastu

Jau daugybę metų dirbame tarptautiniu mastu, todėl mūsų gaminama produkcija džiugina ne tik Lietuvos, tačiau ir užsienio šalių, tokių kaip Belgija, Vokietija, Olandija, Danija ar Didžioji Britanija, vartotojus.

Pagrindinės rinkos, į kurias eksportuojami lauko baldai, iškylų stalai ir smėlio dėžės, yra Vokietija, Olandija ir Belgija, o lauko pavėsinių ir žaidimų aikštelių pagrindinė rinka – Lietuva.

FSC® sertifikuota produkcija

Turime FSC® sertifikatą, todėl gamyboje naudojame tik kokybiškiausią FSC sertifikuotą medieną, kuri atitinka aukščiausius reikalavimus. Visa mūsų lauko baldų gamyboje naudojama mediena atkeliauja tik iš atsakingai valdomų miškų, rūpinamės medžių atsodinimu, medienos likučius perdirbame, mažiname į aplinką išmetamo anglies dioksido kiekį ir vykdome nulinio atliekų susidarymo politiką, prisidėdami prie mus supančios aplinkos išsaugojimo.

Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas

Mes siūlome labai platų lauko baldų asortimentą, tačiau, siekdami patenkinti kiekvieno kliento poreikius, gaminame lauko baldus bendradarbiaudami su savo klientais. Tai padeda užtikrinti, kad kiekvienas gaminys būtų pagamintas atsižvelgiant į visus užsakovo keliamus reikalavimus.

Renkantis lauko gamybą pagal užsakymą, produkcija paprastai paruošiama ir pristatoma per 1-3 savaites. Šis laikas gali skirtis, atsižvelgiant į gaminio sudėtingumą, sezoną ir darbų apimtis. Kiekvieno kliento patogumui, mūsų „Simedva“ specialistai gali atvykti į vietą ir sumontuoti įsigytus medienos gaminius. Produkcijos pristatymo ir montavimo paslaugas siūlome visoje Lietuvoje.

Suteikime jūsų namų aplinkai daugiau jaukumo

Profesionalus požiūris į gamybos procesus, tvarumą ir klientų lūkesčius užtikrina visapusišką klientų poreikių patenkinimą, produkcijos ilgaamžiškumą ir patvarumą. Todėl, norėdami patobulinti savo namų aplinką ir suteikti jai daugiau jaukumo bei šilumos, investuokite į kokybiškus medienos gaminius, rinkdamiesi kokybe, tvarumu ir ilgaamžiškumu paremtus sprendimus.