Kokybės garantija ir grąžinimo sąlygos

SAUGUS MONTAVIMAS

– Montuojant UAB „SIMEDVA“ gaminius, rekomenduojama dėvėti tinkamus apsauginius drabužius (apsauginiai akiniai, nuo dulkių apsauganti kaukė ir pirštinės), ypač pjovimo arba gręžimo metu.
– Švelniai nuvalykite medžio elementus su šlifavimo popieriumi, kad pašalinti rakštis. Aštrius kampus apvalinkite su šlifavimo popieriumi arba dilde.
– Draudžiama naudotis žaidimų aikštele, kol nebus baigti montavimo darbai.
– Įrankiai, su kurių pagalba yra montuojamas produktas, turi būti naudojami pagal instrukciją.
– UAB „SIMEDVA“ gaminių montavimą žaidimų aikštelėse turi atlikti mažiausiai du suaugę asmenys. Su antrojo asmens pagalba bus lengviau varžtais sujungti elementus (kai kas nors juos prilaikys tinkamoje pozicijoje).
– Pirmiausia, reikia išimti visus elementus iš dėžutės ir patikrinti, ar nieko netrūksta, ir ar koks nors elementas nėra sugadintas. Visada reikia naudoti rekomenduojamus jungimui varžtus ir veržles.
– Pristatyti žemės ankeriai saugo UAB „SIMEDVA“ gaminius nuo išvirtimo ir persikreipimo.
– Jeigu pagrindas yra nestabilus, reikia aplink ankerius išlieti cementą. Įsitikinkite, ar cemento išliejimas turi suapvalintus kraštus ir neišsikiša virš žaidimų paviršiaus lygio.

NUOLATINĖ PRIEŽIŪRA

Visos gaminio dalys turi būti bent kartą per mėnesį patikrinamos suaugusiojo asmens, kad išvengti nelaimingų atsitikimų rizikos.
– Reikia atkreipti ypatingą dėmesį į šiuos aspektus:
– Įsitikinkite, kad medinės dalys neturi rakščių ir struktūrinių pokyčių. Reguliari priežiūra (dažais, impregnantu), pritaikytais naudoti lauke, saugo nuo medžio įtrūkimų ir puvimo, drėgmės sugėrimo ir medžio spalvos pakeitimo. Nenaudokite dažų, kurie gali privesti prie slidaus paviršiaus atsiradimo.
– Laikui bėgant, veržlės ir varžtai gali atsilaisvinti. Jei reikia, prisukite juos ir įsitikinkite, ar medis nėra įtrūkęs, neatsirado rakščių.
– Patikrinkite ar metalinės dalys, kampų jungimo ir sūpuoklių kabliai nesusidėvėjo ir nėra aprūdiję, tai gali sumažinti jų patvarumą. Jei reikia, pakeiskite į naujus. Judamosios metalinės dalys turi būti reguliariai tepamos.
– Jeigu atsiranda įtrūkimai arba dalių ir/arba plastikinių dalių, kurios jungia aksesuarus, tokius kaip sūpuoklės ir pan. lūžimai, arba ant virvių atsiranda pluoštai, pažeidimai nedelsiant turi būti pašalinami.
– Reikia patikrinti UAB „SIMEDVA“ montuojamo gaminio aplinką. Reikia įsitikinti, kad prie jo nėra kietų arba pavojingų daiktų, patikrinti, ar paviršius amortizuoja smūgius.
– Aksesuarus galima valyti. Labai purvini nusileidimai, jei būtina, gali būti valomi aukšto slėgio plovimo įrenginiu.

APLINKA

– Prieš išmetimą, surūšiuokite medžiagas iš pakuotės (plastmasė, kartonas). Jeigu po tam tikro laiko nuspręsite išmontuoti medinius gaminius žaidimų aikštelėje, pašalinkite metalines dalis ir atiduokite medines dalis į sąvartyną. Negalima deginti antiseptikuotą, impregnuotą ar dažytą medinį.

SAUGI APLINKA

– UAB „SIMEDVA“ žaidimo aikštelėmis vaikai gali naudotis tik su suaugusiųjų priežiūra. UAB „SIMEDVA“ gaminių linija netinka vaikams iki 36 mėnesių amžiaus, išskyrus sūpuokles, kurios skirtos vaikams iki 36 mėnesių.
– Montavimo metu užtikrinkite saugų atstumą tarp gaminio ir galimų kliūčių: sienų, tvorų, medžių, skalbinių džiovinimo virvių, tt. Kliūtys negali būti arčiau nei 200 cm. atstumu nuo gaminio (žaidimo aikštelės).
– Gamino apsaugos zonoje negali būti jokių kietų ir aštrių daiktų. Paviršius turi būti lygus ir amortizuoti. Jei būtina, reikia sukurti paviršių, amortizuojantį sukrėtimus. Pagrindu gali būti storas sluoksnis atitinkamos medžiagos, pvz: medžio drožlės, medžio žievė, stambus smėlis ar guminis kilimėlis, kurį tiesia specialistai.
– Medinio bokšto ir sūpuoklės konstrukcija neleidžiama naudotis lyjant, nes kai kurie elementai gali tapti pavojingai slidūs.
– Rekomenduojame išmontuoti visą gaminį žiemos metu ir laikyti uždaroje patalpoje, nes pagrindo būklė žiemos sąlygomis neužtikrina saugaus žaidimo.
– Atstumas tarp sūpuoklių sėdynių virvių, trapecijų ir jiems panašių elementų turėtų būti 12 cm. daugiau viršuje negu prie pačios sėdynės, trapecijos ir tt.
– Atstumas tarp sūpuoklės sėdynių ir kitų panašių elementų ir amortizuojančio pagrindo turėtų būti mažiausiai 35 cm. Atstumas tarp aksesuarų turi būti ne mažesnis kaip 45 cm. atstumas nuo medinio bokšto arba sūpuoklės konstrukcijos turi būti mažiausiai 30 cm.
– Atlikus aksesuarų virvių ilgio reguliavimą (sūpuoklių sėdynės ir trapecijos) įsitikinkite, kad produktas kabo tiksliai horizontaliai.
– Atstumas tarp pakabinimo taškų (išilgai horizontalaus rąsto) turėtų būti lygus arba didesnis negu atstumas tarp virvių, pritvirtintų prie produkto (prie kurių yra pritvirtinta), pridedant 4% rąsto aukščio (vertikalaus).
– Kad neįkaistų nusileidimas, nemontuokite jo toje vietoje, kur siekia saulės spinduliai. Esant aukštai oro temperatūrai, būtina patikrinti, ar nusileidimas nėra per daug įkaitęs. Jei būtina, galima jį aušinti vandeniu ir po to išdžiovinti. Šlapias nusileidimas pernelyg padidina slydimo greitį.
– Draudžiama montuoti papildomus aksesuarus prie įrengimų, tokių kaip virvės ar grandinės. Galima naudoti tik tam skirtus gaminius ir aksesuarus.
– Norint išvengti pavojingų jungimų, geriausia nenaudoti kitų gamintojų produktų su UAB „SIMEDVA“ gaminiams.

ATSAKOMYBĖ

– Gamintojas neatsako už kūno sužalojimą, dėl netinkamo arba netaisyklingo UAB „SIMEDVA“ gaminio montavimo, arba pridėtos instrukcijos nurodymų nesilaikymo.
– UAB „SIMEDVA“ gaminys yra skirti naudoti tik buityje.
– UAB „SIMEDVA“ gaminio pastatymas tokiose vietose, kuriose yra galimas priėjimas tretiesiems asmenims arba viešoje vietoje, o taip pat vartoti UAB „SIMEDVA“ produktų liniją komerciniams reikalams yra draudžiama ir netaikoma jokia gamintojo atsakomybė.
Gamintojas jokiu atveju nėra atsakingas už pasekminius nuostolius arba pelno praradimą ir tarpinius nuostolius.

„Pardavėjas“ užtikrina teikiamos produkcijos kokybę, suteikiama gaminiams 1 (vienerių) metų garantiją nuo mechaninių gedimų (išskyrus vandalizmo atvejus) ir 2 (dvejų) metų garantiją nuo puvimo.
Medienos įtrūkimai, pajuodavimai atsiradę dėl natūralaus aplinkos poveikio, yra nelaikomi medienos defektu, jei tai neturi įtakos medinių gaminių konstrukcijų tvirtumui.
Natūralus aplinkos poveikis medienai yra pripažįstamas kaip nepriklausantis nuo gamintojo reiškinys, todėl jokių sutartinių prievolių pardavėjui, pirkėjo atžvilgiu, nesuteikia.
„Pirkėjas“ užtikrina gaminių montavimo aikštelės paruošimą.
„Pirkėjas“ užtikrina, kad gaminiais eksploatavimo metu ja naudosis ne jaunesni vaikai kaip 3 metų ir tik su suaugusiųjų priežiūra.
„Pirkėjas“ užtikrina pastovią gaminių priežiūrą. Būtina reguliariai tikrinti ir prižiūrėti pakabinimo priemones, tvirtinimo detales, įtvirtinimus. Jei tikrinama nebus, gaminiai gali kelti pavojų. Išaiškėjus gaminių trūkumams, jos eksploatacija turi būti sustabdyta iki „Pardavėjo“ atstovo atvykimo bei trūkumų pašalinimo.
“Pardavėjas” įspėja, kad mediena yra antiseptikuota druskų tirpalu, nekenksmingu vaikams bei suaugusiems, medienai suteikta antiseptiko spalva, parodo, kad gaminys yra antiseptikuotas, ir spalvai garantijų nesuteikia.
UAB „Simedva“ gaminių linija skirta tik privačiam naudojimui.
Netinka jaunesniems, kaip trejų metų vaikams.
Vienu metu vaikų žaidimo aikštele naudotis gali ne daugiau kaip 3-4 vaikai.
Maksimalus vieno vartojo svoris 50 kg.
Draudžiama UAB „Simedva“ gaminius instaliuoti viešuose objektuose ir/ar komerciniais tikslais.
Kad užtikrinti gaminio saugumą, montavimo darbai turi būti atlikti pagal pridėtą instrukciją.
UAB „Simedva“ žaidimų aikštelėse naudojami priedai turi sertifikatą, atitinkantį Europos standartus (EN71-1, 2, 3 ir 8).

KOKYBĖS GARANTIJA
Pirkėjas gali pasinaudoti garantija per 30 dienų nuo pirkimo datos, jeigu trūkumas ar pažeidimas buvo užslėptas.

UAB „Simedva“ garantija galioja:
– jeigu gaminiai turi gamybos defektus.
– buvo griežtai laikomasi visų pavedimų ir nurodymų pateiktoje aprašymo instrukcijoje.
– jeigu gali įrodyti, kad buvo vykdoma reguliari gaminio patikra ir techninė priežiūra, kad būtų užkirstas kelias pirmalaikiam gaminių susidėvėjimui.
– ėmėsi visų atsargumo priemonių vaikų saugumui užtikrinti.
– nebuvo pakeista nei viena orginali dalis ar įranga.

UAB „Simedva“ garantija negalioja:
– vandalizmo, nepriežiūros, netinkamo naudojimo, netinkamo instaliavimo, natūralaus nusidėvėjimo, ekstremalių oro sąlygų arba atsitiktinės ar pasekminės žalos atveju ar naudojant kitomis nenormaliomis sąlygomis.
– kai buvo pakeista bent viena orginali dalis ar įranga.
– kai kyla abejonės dėl taisyklingo/tinkamo UAB „Simedva“ produkto naudojimo. Kai naudojimo vieta, buvo prieinama tretiesiems asmenis, gaminys buvo instaliuotas viešoje vietoje, ar komerciniais tikslais.

GRĄŽINIMO SĄLYGOS
Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, sudarytos su internetine parduotuve Simedva.lt, pranešdamas apie tai Pardavėjui elektroniniu paštu (būtina nurodyti prekės grąžinimo priežastį, pateikti prekės įsigyjimo dokumentus ir nurodyti banko sąskaitos numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos. (Taikoma tik perkant internetu, kitu atveju vadovaujamasi LR įstatymu https://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038 18 punktas).

Numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu:
– grąžinama prekė yra tos pačios komplektacijos, kokios pirkėjęs ją gavo;
– grąžinama prekė yra originalioje ir tvarkingoje pakuotėje;
– grąžinama prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
– Pirkėjęs turi prekės įsigyjimo dokumentus.

Grąžinamas prekes siųskite adresu: UAB Simedva, Žemdirbių g. 53G, LT70198, Vilkaviškio raj.

Pardavėjęs gavęs prekę, įvertina jo(s) būklę, nustačius, kad prekė su defektu, gamintojas įsipareigoja ją pakeisti nemokamai per 30 darbo dienų nuo prekės defekto pripažinimo dienos.

PASTABA. Jeigu prekė yra su gamintojo defektu ir pirkėjęs yra pristatęs prekės siuntimo išlaidas įrodantį kvitą, visas siuntimo išlaidas kompensuoja UAB „Simedva“. Pirkėjui nepateikus grąžinamos prekės siuntimo išlaidas patvirtinančio kvito, grąžinimo išlaidos nebus kompensuojamos.
Jeigu prekė neturi gamintojo defektų, grąžindami prekę, turėsite patys padengti prekės grąžinimo išlaidas. Tuo atveju, kai grąžinamoms prekėms buvo pritaikytas nemokamas siuntimas (00.0 Eur.) ir prekė yra be gamintojo defekto, siuntimo išlaidos yra išskaičiuojamos iš grąžinamos sumos.

Pinigai yra pervedami į nurodytą banko sąskaitą per 14 darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos.