Naujienos, Patarimai

Mediniai lauko baldai ir svarbios priežastys juos pasirinkti

Šiuolaikinė rinka gali pasiūlyti daugybės skirtingų rūšių sodo baldus, tačiau tik mediniai lauko baldai gali būti pripažinti laimėtojais – tiek dėl jų kokybės ir stiliaus, tiek ir dėl paprastos priežiūros bei tvarumo. Todėl, jei ėmėte svarstyti, kokie lauko baldai jums tiktų geriausiai, būtų naudinga susipažinti su svarbiais medinių lauko baldų privalumais.

Lengva priežiūra

Kai kurie žmonės mano, kad mediena, skirtingai nei plastikas ar metalas, reikalauja didelės priežiūros, tačiau iš tiesų, siekiant užtikrinti medienos ilgaamžiškumą, kokybiškos ir tinkamai apdorotos medienos priežiūra yra labai paprasta.

Pavyzdžiui, jei mediena yra antiseptikuota druskų tirpalu, nekenksmingu vaikams ir suaugusiems, ji bus veiksmingai apsaugota nuo daugelio neigiamų aplinkos veiksnių, įskaitant ir vabzdžius, puvimą, pelėsį bei drėgmę. Todėl pagrindinius medinių sodo baldų priežiūros darbus galima lengvai atlikti naudojant šepetį minkštais šereliais ir šiltą vandenį.

Stilius ir platus pasirinkimas

Kažin, ar nuosavo namo kiemui, sodui ar lauko terasai rasime geresnį stiliaus akcentą už sodo baldus iš medienos. Mediena yra labai universali ir paveiki medžiaga, kurią galima raižyti ir pjaustyti įvairiomis formomis, sukuriant išskirtinį produktą.

Net ir iš pirmo žvilgsnio patys elementariausi baldai, tokie kaip suolas, kėdė ar staliukas, gali turėti savo stilių. Pavyzdžiui, lauko suolas gali turėti didesnio originalumo suteikiantį išlenktą atlošą su patogia sėdimąja dalimi ir išskirtiniais karkaso elementais.

Taigi, mediena visada pasižymi estetiniu universalumu, todėl galima rinktis iš daugybės skirtingų dizainų, tinkančių kiekvienam stiliui, nepriklausomai nuo to, ar paliksite medinius lauko baldus natūralios spalvos, ar nuspręsite juos nudažyti. Tai puiki žinia tiek jūsų biudžetui, tiek ir namo kieme kuriamai atmosferai.

Tvarumas

Mediena yra natūrali medžiaga, kuri kiekvienai aplinkai suteikia daugiau šilumos ir jaukumo, kartu puikiai derėdama prie natūralaus kraštovaizdžio. Kadangi mediena yra visiškai atsinaujinantis išteklius, tai yra geriausias jos tvarumo ir etiškumo įrodymas.

Mediniai lauko baldai yra ekologiškesni nei iš plastiko ar kitų sintetinių medžiagų pagaminti baldai. Kai sodo baldų gamybai naudojama produkcija yra FSC ® sertifikuota ir atitinka visus aukščiausius reikalavimus, tai reiškia, kad gamintojai atsodina medelius, o gamybos procese atsiradusius medienos likučius perdirba.

Tvariais principais ir aukščiausiais standartais grindžiamo medinių lauko baldų gamybos proceso metu taip pat sunaudojama mažiau neatsinaujinančių išteklių, priešingai nei plastikui, kurio gamybai naudojama daug vandens ir energijos. Todėl atsakingai pagaminti mediniai lauko baldai palieka daug mažesnį anglies dvideginio (CO2) pėdsaką, nei iš kitų medžiagų pagaminti baldai; be to susidaro nedaug atliekų, o susidariusios atliekos perdirbamos į kitus produktus, pvz., briketus.

Sparčiai daugėjant žmonių, kurie stengiasi sumažinti plastiko naudojimą, ieškodami ekologiškų ir tvarių sprendimų, mediniai lauko baldai tampa vis populiaresniu lauko erdvių formavimo elementu. Be to, tinkamai apsaugoti ir gerai prižiūrimi kokybiški mediniai lauko baldai gali tarnauti ne vieną dešimtmetį, vadinasi, tai ilgaamžis ir ekonomiškas pasirinkimas.

Pabaigai

Rinkdamiesi iš kokybiškos eglės ar pušies medienos pagamintus lauko baldus, jūs priimate tvarų, ekologišką, ekonomišką ir ilgaamžį sprendimą. Mediniai lauko baldai lengviau įsilies į jūsų namo kiemo aplinką, suteikdami daugiau jaukumo ir šilumos bendrai atmosferai.

Jei turite klausimų, norėtumėte sužinoti daugiau apie mūsų gaminamą FSC ® sertifikuotą produkciją, ar aptarti jūsų namo kiemui, sodui ar lauko terasai geriausiai tinkančių lauko baldų pasirinkimą, susisiekite su mumis dar šiandien – telefonu +370 641 11161 arba e. paštu info@simedva.lt, ir mes padėsime jums išsirinkti.